ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ
"СУМИГАЗМАШ" - КОМПАНІЯ ПЕРШОГО ВИБОРУ!

ВАТ Виробничо - енергетична компанія "Сумигазмаш" є розроблювачем і виробником технологій і устаткування, що дозволяє масово використовувати енергію альтернативних видів палива, а саме природних і побіжного нафтового газів.

Усім відомо, що на сьогоднішній день проблема метанового заправлення дуже актуальна. Необхідність у цьому виді палива росте з кожним днем. І вирівняти ситуацію можна і навіть потрібно. Застосування автомобільних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС) комерційного, гаражного типу або в складі багатопаливних АЗС розсовує рамки поняття заправлення. Продаж стиснутого метану забезпечує прибутковий бізнес, стає основним або додатковим джерелом доходу. Варто помітити, що комерційні газозаправочные станції займають саме ту нішу ринку, що конкурує на рівних з іншими видами палива і здатна приносити великі прибутки.

Пошук дешевих, екологічно чистих джерел енергії привів у більшості розвитих країн до заміни рідкого моторного палива нафтового походження стиснутим природним газом (метаном). Чималу роль у цьому зіграли податкові й інші фінансові стимули. Іноземні держави всіляко сприяють придбанню нового обладнання і будівництву газозанаповнювальних станцій: звільнення від сплати податку на додану вартість і податку з продажів. Але, це там, на заході. На жаль, у країнах СНД не приділяється належна увага цьому питанню. На сьогоднішній день існує ряд стримуючих факторів використання газомоторного палива на транспорті. У кожної країни вони свої, але є і загальні: відсутність фінансування державних програм по екологізації і газифікації, що застаріли норми проектування, і, як наслідок, нерозвиненість мережі АГНКС.

Власна АГНКС для підприємства відкриває гарні можливості. Режим "нічного заправлення", коли автомобілі одержують стиснутий природний газ безпосередньо з компресора станції в балони через заправну рампу, дозволяє завантажувати АГНКС навіть у неробочий час. А в денне годинник заправлення йде швидше через газораздаточные стовпчики й акумуляторний блок, куди компресор подає стиснутий газ. Таким чином, підприємство може використовувати свою станцію для власних нестатків і для комерційної відпустки газу. У такому випадку строки окупності устаткування істотно скорочуються. При нічному і денному заправленні знижується простій транспорту і самої станції, підвищується продуктивність.

Отже, вигідність даного напрямку заправного бізнесу очевидна з усіх боків і для всіх категорій осіб, як фізичних, так і юридичних. Серед виробників даного устаткування виробничо-енергетична компанія "СУМИГАЗМАШ" є єдиним підприємством, що серійно випускає АГНКС, і має великий досвід роботи в цій галузі.

Історія нашої компанії почалася 5-го жовтня 1970 року і нараховує більш 30 років плідної діяльності.

Забезпечення підприємств продукцією виробничого призначення, надання транспортних послуг, будівництво і деревообробка - от, на той момент, далеко не повний список напрямків діяльності і послуг, що робляться компанією.

З 1994 року ВАТ ВЕК "Сумигазмаш" стає ведучим розроблювачем і серійним виробником в Україні і країнах СНД сучасних автомобільних газонаповнювальних компресорних станцій для заправлення транспорту стиснутим природним газом - метаном, а так само газозаправочных колонок нового покоління й устаткування кним.
Завод "Газмаш" першим у СНД освоїв випуск малогабаритних АГНКС і вже протягом 12 років реалізує них в Україні, Росії, Молдові, Вірменії і Грузії. Зокрема , у рамках Московської міської програми экологизації транспорту устаткування було поставлено в м. Москва, на 41 автокомбінаті

Перша АГНКС М-45 була зроблена компанією в 1995р. Потім модельний ряд поповнили АГНКС-60 і АГНКС-75. Такі станції можна розмістити на невеликій площадці і підключити до міської газової мережі низького тиску (0,5-2 кгс/див2). Зкомплектовані заправними рампами, вони дозволяють робити в нічний час "повільне заправлення" власного транспорту або "комерційне заправлення" автотранспорту через заправні стовпчики. Ці базові моделі показали себе надійним і ефективним устаткуванням. Перевірене часом воно цілком виправдує вкладені в нього фінансові засоби замовників. Обсяги їхньої реалізації складають близько 30 комплектів устаткування щорічно.

Але ринок диктує свої умови і жадає від його учасників швидкого рішення нових задач. Однієї з них стала потреба в більш могутнім устаткуванні. З огляду на ці обставини, компанія в 2003 році випустила нові АГНКС-200, АГНКС-400 блочно-контейнерного виконання з вхідним тиском 5-11 і 25-43 кгс/див2 відповідно. Ці станції розраховані на велику продуктивність (200 і 400 заправлень у добу) і низькі енерговитрати.

Головні відмінності АГНКС-200 і АГНКС-400 від всіх інших моделей:
- робота від магістральних газопроводів
- собівартість виробленого газу нижче, ніж у базових моделей

На цьому конструкторські розробки і пошуки оптимальних рішень у створенні нового газовикористуючого обладнання не зупинені. У даний момент технічні фахівці ВАТ ВЕК "Сумигазмаш" розробили нові зразки продукції: АГНКС-140 з тиском на вході 3-5 кгс/див2 і АГНКС-600 - 43-75 кгс/див2.
Нові моделі устаткування призначені для комерційного заправлення автотранспорту, з комплексною автоматизованою системою обліку газу (КАС), з акумуляторами газу в залежності від побажань замовника (від 2 до 9 м3). Особлива увага приділяється розробці дизайну устаткування, що випускається, АГНКС.
У створенні продукції такого рівня необхідна складового відповідального підходу до клієнта - це сертифікація і ліцензування. Погодитеся, що там, де використовуються судини високого тиску, компромісів бути не може. Тому якість устаткування ВАТ ВЕК "Сумигазмаш" гарантовано міжнародним стандартом ІSO 9001:2000. АГНКС має сертифікати відповідності Російської Федерації, а також дозволу на його застосування в Росії.

Необхідно помітити, що ВАТ ВЕК "Сумигазмаш" здійснює весь спектр робіт із впровадження АГНКС "під ключ", а саме:
- розробку конструкторської і технологічної документації,
- виготовлення й іспит устаткування на власних стендах,
- доставку устаткування на місце монтажу або шефа-монтажу,
- пуско-наладку,
- гарантійне обслуговування станції по окремому договорі

Фахівці компанії сприяють у проектуванні станції на місці її установки, консультуванні замовника. Крім того, фахівці, що будуть обслуговувати станцію в роботі, проходять безкоштовне навчання у творців цього устаткування

Ще одною перевагою застосування АГНКС виробництва "Сумигазмаш", є унікальна можливість широкомасштабного використання шахтного метану при його видобутку з вугільних шарів. Блочно-модульна схема дозволяє здійснити швидкий монтаж і демонтаж устаткування, перевезення його автомобільним транспортом. Два АГНКС виробництва ВАТ ПЭК "Сумигазмаш", установлені шість років тому на шахті ім. А.Ф.Засядько (м. Донецьк), і дві станції, введені в експлуатацію в 2003 році, забезпечують газомоторним паливом (шахтним метаном) весь автотранспорт шахти. Не даремно був згаданий донецький досвід використання АГНКС. Адже він може успішно застосовуватися при вугільних розробках Кузбасу і на інших шахтах Росії

Переваги блочно-контейнерних автомобільних газонаповнювальних  компресорних станцій
- незалежність від постачань нафти і дорогих рідких моторних палив;
- у три і більш рази знижуються витрати на пально-мастильні матеріали;
- можливість використання газу від комунальних газових мереж з низьким тиском;
- можливість використання електромережі малої потужності і роботи з повітряним охолодженням без застосування води, опалення в технологічних блоках не потрібно;
- можливість автоматичного контролеві роботи станції, а також автоматичного відключення станції при виході робочих технологічних параметрів за припустимі межі;
- можливість індивідуально сформувати моделі різної конфігурації і продуктивності в залежності від кількості газобалонних автомобілів і тиску газу;
- можливість транспортування устаткування усіма видами транспортові й експлуатації на відкритих площадках у кліматичних зонах з температурою навколишнього середовища від - 30' до +45'З.

Разом із системами підготовки газу устаткування може встановлюватися на малодебітних газових шпарах місцевого значення, шпарах по видобутку шахтного метанові з вугільних шарів і нафтових шпар з побіжним метаном.

ГОЛОВНА
ПРО КОМПАНІЮ
ПРОДУКЦІЯ
СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ
ВСТАНОВЛЕНІ АГНКС
ПИТАННЯ Й ВІДПОВІДІ
ТЕНДЕРИ
ВАКАНСІЇ
КАРТА САЙТУ
КОНТАКТИ

 АГНКС у м. Новоград-Волинський
АГНКС-75 (2 станції)
АГНКС в м.Коростень
АГНКС-75
АГНКС в м.Ужгород
АГНКС-200
bigmir)net TOP 100 Каталог сайтов города Сумы


Україна, 40030 м.Суми,
пл. Незалежності, 15
Телефони
: +38 (0542) 60-78-55
+38 (050) 523-89-73
Факс: +38 /0542/ 60-78-54

E-mail: market@gazmash.sumy.ua
Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/sumygazm/sumygazmash.com/www/f111b54a4583110562c8f1c8f6830a46/sape.php on line 193
Русская версия сайта Українська версія сайту English version